Polski English

Uszczelnienia gumowe

W naszym asortymencie znajdziesz wykonane z wysokiej jakości gumy lub silikonu uszczelki. Wśród nich znajdują się profile o różnych kształtach – czworokątne, okrągłe, listwowe, fasadowe, półokrągłe, wtykowe, klinowe, szybowe, typu H, P oraz U i więcej. Oferujemy również ząbkowane uszczelnienia gumowe, samozaciskowe krawędziówki czy sznury do obejm stalowych bądź ościeżnic. Znajdziesz u nas nietypowe rozwiązania o szczególnej geometrii czy niestandardowym zastosowaniu.

Naszą ofertę obejmującą kilka tysięcy produktów o zróżnicowanych kształtach i z różnych materiałów charakteryzuje mocny atut: pewność szybkiego dostępu zamówionego produktu. Jako producent uszczelek gumowych oraz silikonowych dokładamy wszelkich starań, by zamówienia były realizowane terminowo i spełniały wszystkie oczekiwania klienta.

Oferujemy produkty wykonane z wytrzymałych materiałów o dobrych właściwościach uszczelniających. Są one odporne na działanie wilgoci, olejów czy zmienne temperatury. Wykorzystujemy oringi fluorowe, neopren, perbunan, usieciowany elastomer i nie tylko.

Prezentowane uszczelnienia gumowe i silikonowe znajdą zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. w motoryzacji, branży chemicznej, rolniczej, budowlanej, a także medycznej czy sanitarnej.

Nawigacja na stronie jest prosta w obsłudze - jak wszystko w specGUM. W lewej kolumnie znajdują się rubryki z różnymi profilami. Należy na nie kliknąć, wybrać pożądany kształt, a następnie określić szczególne wymagania dotyczące materiału oraz koloru i wysłać zapytanie ofertowe online za pomocą naszego formularza.

Jednocześnie można zredagować kilka zapytań ofertowych. Natychmiast się z Tobą skontaktujemy i udzielimy szczegółowych informacji na temat dostępności interesującego Cię produktu oraz warunków zrealizowania zamówienia.

 

Profile gumowe

Znajdą zastosowanie zarówno w budownictwie, jak i w przemyśle motoryzacyjnym czy elektrycznym. Prezentowane profile gumowe wykonane zostały z materiałów o dobrych właściwościach uszczelniających oraz o dużej odporności na czynniki zewnętrzne. Charakteryzują się również dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Do ich produkcji wykorzystano neoprenowy kauczuk, EPDM czy też perbunan.

 

Profile silikonowe

Prezentowane rozwiązania są odporne zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury, a także na wilgoć czy jonizację. Profile silikonowe znajdą zastosowanie tam, gdzie nie sprawdzą się uszczelnienia gumowe. Wykorzystuje się je w przemyśle spożywczym, budowlanym, sanitarnym, hutniczym, medycznym i nie tylko.