Profile gumowe

Ze względu na swoje właściwości izolacyjne profile gumowe są wykorzystywane w wielu rodzajach instalacji hydraulicznych, a także w budownictwie, motoryzacji, systemach wentylacyjnych, drzwiach, szybach i nie tylko. Skutecznie zabezpieczą przed utratą ciepła czy też wyciekiem wody, oleju bądź innej substancji.

W asortymencie posiadamy profile o różnych kształtach oraz przeznaczeniu. Wśród nich znajdują się uszczelki okrągłe, półokrągłe, czworokątne, listwowe, klinowe, nasadowe, ząbkowane-koronowe, a także typu H, P, T czy U. Produkujemy również profile gumowe do bram przesuwanych, szyb, obejm stalowych i ościeżnic. Dysponujemy też wężami do uszczelnień oraz samozaciskowymi krawędziówkami.

Do produkcji prezentowanych uszczelek używamy różnych rodzajów materiałów gumowych. Masz do wyboru produkty wykonane z neoprenu (CR), perbunanu czy usieciowanego elastomeru (EPDM) i więcej. Są to nie tylko dobre materiały izolacyjne, ale także odporne na zniszczenia i o wysokim stopniu szczelności.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą dostępnych uszczelnień. Możesz wybrać kolor i materiał interesującego Cię rozwiązania i wysłać do nas zapytanie online o dostępność oraz warunki realizacji.