Profile silikonowe

Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie jest możliwe wykorzystanie uszczelnień gumowych. Profile silikonowe skutecznie zabezpieczą przed wilgocią, zmiennymi temperaturami czy innymi czynnikami zewnętrznymi. Są one również odporne na działanie takich substancji jak np. olej.

Prezentowane profile silikonowe są wykorzystywane zarówno w budownictwie, jak i w przemyśle spożywczym, hutniczym czy w systemach klimatyzacyjnych i nie tylko. Rozwiązania znajdą zastosowanie również w branży oświetleniowej oraz sanitarnej.

Oferujemy profile silikonowe o różnych kształtach. Znajdziesz u nas zarówno przekroje czworokątne, jak i okrągłe, półokrągłe (kopułki) czy w kształcie T, U, P oraz H. W asortymencie posiadamy również modele fasadowe, klinowe, wtykowe, nakładane, listwowe, szybowe, ząbkowo – koronowe, itp. Produkujemy również uszczelki do ościeżnic, bram przesuwanych czy stalowych obejm. Dysponujemy także szeroką gamą wężyków uszczelniających o dużej sprężystości i odporności na rozdarcia czy pęknięcia.

Jeśli w ofercie nie znalazłeś uszczelki spełniającej Twoich wymagań, skontaktuj się z nami! Postaramy się pomóc i znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie oraz dopasować produkt do indywidualnych potrzeb.