Polski English

​ Producent profili gumowych – specGUM

Werner Schild / Grzegorz Ratuszniak

Werner Schild / Grzegorz Ratuszniak

Potrzebujesz uszczelek o szczególnej geometrii bądź przeznaczonych do specjalnych celów? Jako producent profili gumowych oferujemy rozwiązania wykonane z wysokiej jakości materiałów. Do produkcji wykorzystujemy perbunan, neopren (CR), usieciowany elastomer (EPDM), oringi fluorowe(FPM-VITON®) i nie tylko. Są to materiały charakteryzujące się wysoką odpornością np. na działanie olejów oraz dobrymi właściwościami uszczelniającymi. Oferujemy produkty wykonane z gumy litej, ale także porowatej. W asortymencie posiadamy również uszczelki z przezroczystego bądź czarnego silikonu.

W specGUM-ie znajdziesz uszczelki okrągłe, czworokątne, półokrągłe, kątowe, fasadowe, klinowe, do bram przesuwanych czy ościeżnic, ale nie tylko. Oferujemy również sznury szybowe – rozpieracze, ząbkowane – koronowe, a także samozaciskowe krawędziówki czy węże.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów. Jako producent profili gumowych jesteśmy w stanie zrealizować także zamówienia według indywidualnych potrzeb i wymagań. Zadzwoń do nas bądź napisz maila, a odpowiemy na Twoje pytania dotyczące dostępnych rozwiązań.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych profili gumowych. Możesz wybrać z listy interesujący Cię kształt profili, a następnie określić preferowany kolor czy materiał i wysłać do nas zapytanie ofertowe poprzez formularz dostępny na stronie. Niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy w celu ustalenia warunków spersonalizowanego zamówienia.

Nasza firma należy do niemieckiej grupy Gummi-Plast stawiającej na jakość oferowanych produktów, kompetencje pracowników i doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań oraz stały kontakt z klientem.